Dmitrij Prokopcov

Dmitrij Prokopcov

Narozen
5.1.1980 (43 let)
Výška
186 cm
Váha
82 kg
Národnost
CZE

Další informace

Předchozí kluby:

Saki Krym,Kiev Kód.NH Ostrava,El Nino Praha,GVHTT Hennebont(FR) ,PKS Jaroslav (POL) Ostroda(POL) HB Ostrov.Začátky se stolním tenisem:

Začínal jsem v 7 letech v Simferopole ,kam mne přivedl můj otec, k trenérů kterému jsem vděčný za svou kariéru. V 15 jsem se přestěhoval do střediska v Kyjevě a od roku 1998 jsem natrvalo v ČR.Sportovní vzor:

Vladimír SamsonovKoníčky, zájmy:

Rodina, kolo, golf, a miluji ochutnávat různé kuchyně.Oblíbený herec, zpěvák, sportovec:

J. Langmejer, Stašová. Michael Jackson, Phil Mickelson.

Přezdívka:

KatusaŽivotní motto:

Nás na kolenou neuvidi. A bude lip.Největší úspěchy:

Startoval jsem na mnoha ME a MS Nejcennější však pro mne 3 místo Na ME v Ostravě a OH v Rio de Jeneiro.Co očekáváš od angažmá v HB Ostrov:

Od HB očekávám, skvělou partu, nové výzvy a taky doufám ve sbírání zkušeností do mé další trenérské kariéry. A samozřejmě chci pomáhat klubu, aby byl nejlepší.


Články o hráči

MUZ
ne 23.4.2023

Jedno vítězství od Superfinále

Třetí utkání semifinále play-off extraligy mužů ve stolním tenisu opět ukázalo, jak důležité je mít k dispozici jedničku týmu. Pavel Širuček nastoupil proti Liberci podruhé, opět udělal dva body a HB Ostrov Havlíčkův Brod zvítězil 3:1. Obhájci mistrovského titulu se v sérii, hrané na tři vítězné zápasy, ujali vedení 2:1. Cestu do extraligového Superfinále mohou svěřenci trenéra Dmitrije Prokopcova uzavřít ve středu 26. dubna, kdy je v Liberci na programu čtvrté utkání této semifinálové série.

MUZ
ne 5.3.2023

Stolní tenistky HB Ostrov stvrdily postup do play-off

Základní část extraligových soutěží družstev ve stolním tenisu vrcholí. Ženská extraliga měla dokonce na programu závěrečné dvojkolo, které určilo účastníky nadstavbového play-off. Po dvou hladkých výhrách nad celky ze spodního patra tabulky si postup mezi osm nejlepších týmů s přehledem zajistily stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod.

MUZ
ne 22.1.2023

Stolní tenistky HB Ostrov poskočily v tabulce na pátou příčku

Vydařený víkend mají v české extralize za sebou stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod. O víkendu sehrály tři důležitá utkání, jejichž výsledky hodně promluvily do bojů o postup do play-off. Havlíčkobrodský nováček sice nejprve prohrál dohrávku 12. kola s favorizovaným Moravským Krumlovem, ale pak dvakrát uspěl. Po vítězství 6:3 nad MH Ostrava stolní tenistky HB Ostrov v havířovském Národním tréninkovém centru porazily domácí SKST Charvát Havířov 6:1 a po 14. kole základní části soutěže se v průběžné extraligové tabulce posunuly na pátou příčku.

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu