Archiv

Reportáže
před 2 dny

Z Prahy se vracíme bez ztráty bodu

Stolní tenisté HB Ostrov pokračovali v “pražské minisérii“ zápasem s KT Praha. V dohrávaném utkání 11. kola svého soupeře porazili 3:1 a po šestnácté výhře v řadě navýšili náskok na čele tabulky před druhým TTC ENFIREEX Ostrava na deset bodů.

Reportáže
před 2 dny

Patnácté vítězství HB Ostrov v sezoně!

Zvítězili jsme v dnešním utkání 16. kola české Extraligy na pražské Kotlářce nad celkem El Niňa 3:0 a nadále vévodíme průběžné tabulce bez ztráty jediného bodu.

Preview k zápasu
čt 25.2.2021

Čeká nás pražský dvojzápas

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod mají před sebou dvě atraktivní utkání v hlavním městě. V pátek 26. února od 18:00 hodin se suverénní lídr české Extraligy představí na pražské Kotlářce v souboji s celkem El Niňa, o necelých čtyřiadvacet hodin později, v sobotu 27. února v 16:00 hodin, pak HB Ostrov nastoupí v dohrávce 11. kola proti stolním tenistům KT Praha.

Reportáže
pá 19.2.2021

Vítězíme základní část bez ztráty bodu

První postupný cíl splněn. Zvítězili jsme v 15. kole české Extraligy v Hodoníně nad domácím celkem SKST Stavoimpex a s velkým předstihem si zajistili prvenství v základní části soutěže.

Preview k zápasu
čt 18.2.2021

První z trojice venkovních zápasů odehrajeme v Hodoníně

Stolní tenisty HB Ostrov Havlíčkův Brod čeká minisérie tří zápasů na stolech svých soupeřů. Ten první je na programu v pátek 19. února, kdy se lídr extraligové tabulky od 17:00 hodin představí v utkání 15. kola v Hodoníně.

Reportáže
so 13.2.2021

Vedeme tabulku o sedm bodů

Po necelých čtyřiadvaceti hodinách se stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod znovu střetli s SKST Cheb. I druhé měření sil těchto týmů se po dohodě klubu odehrálo v Birell Aréně a skončilo vítězstvím favorizovaného havlíčkobrodského celku, tentokrát v poměru 3:0.

Reportáže
so 13.2.2021

Dvanácté vítězství HB Ostrov v řadě!

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod válí. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického nenašli přemožitele ani ve svém dvanáctém utkání letošního ročníku české Extraligy a porazili třetí celek tabulky SKST Cheb 3:1.

Preview k zápasu
st 10.2.2021

Dvojzápasový víkend v Birell Aréně

Poněkud netradiční, ale o to atraktívnější dvojzápas čeká tento týden v pátek 12. února a v sobotu 13. února stolní tenisty HB Ostrov Havlíčkův Brod proti soupeři z Chebu.

Reportáže
pá 5.2.2021

Šnůra neporazitelnosti pokračuje

Spanilá jízda stolních tenistů HB Ostrov Havlíčkův Brod českou Extraligou pokračuje. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického si v dnešním utkání 6. kola za necelých sedmdesát minut poradili s celkem SKST Stavoimpex Hodonín hladce 3:0.

Preview k zápasu
čt 4.2.2021

Páteční měření týmů z opačných pólů tabulky

​V pátek 5. února má české Extraliga mužů ve stolním tenisu na programu čtyři zápasy. V jednom z nich se od 17:00 hodin střetnou týmy z opačných pólů tabulky – lídr soutěže HB Ostrov Havlíčkův Brod změří síly s týmem SKST Stavoimpex Hodonín, který se nachází na chvostu tabulky.

Reportáže
pá 29.1.2021

Desáté vítězství v řadě!

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod v 7. kole Extraligy zvítězili v domácí Birell Aréně nad celkem SF SKK El Niňo Praha 3:1 a dál jako jediný tým drží neporazitelnost v české nejvyšší soutěži.

Reportáže
pá 22.1.2021

Deváté vítězství v řadě! A-tým řádil i v Havířově

Havířov – Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod se prosadili i v devátém utkání letošní Extraligy. Svěřenci dnes i hrajícího trenéra Bohumila Vožického zvítězili v Havířově nad domácím SKST Charvát 3:1 a jsou stále bez ztráty jediného bodu v čele průběžné extraligové tabulky.

Reportáže
čt 21.1.2021

Šlágr kola pro domácí! Brod přehrál i TTC Ostravu Petra Korbela

Havlíčkův Brod – Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod zvítězili ve šlágru 9. kola české Extraligy nad TTC ENFIREEX Ostrava 3:0 a navýšili na čele tabulky náskok před svým dnešním soupeřem na čtyři body.

Reportáže
so 16.1.2021

A-tým pokračuje ve šňůře výher, zdolal i hradecký Sokol

Hradec Králové – Necelých čtyřiadvacet hodin po pátečním dramatickém utkání s TJ Ostrava KST se stolní tenisté HB Ostrov představili v Hradci Králové v souboji s domácím Sokolem.

Reportáže
pá 15.1.2021

Tregler zajistil HB Ostrov těsné vítězství nad TJ Ostrava

Havlíčkův Brod – Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod porazili ve 12. kole české Extraligy celek TJ Ostrava KST 3:2, na vítězství nad houževnatým týmem mladíků se ale hodně nadřeli.

Další stránky
12>>

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu