Archiv

Preview k zápasu
po 7.6.2021

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Připomíná to příběh ze slavného románu Alexandra Dumase st. “Tři mušketýři.“ Zatímco Athos, Porthos, Aramis a d'Artagnan pod vedením svého kapitána de Tréville sloužili ve službách francouzského krále Ludvíka XIV., stolní tenisté HB Ostrov Tomáš Tregler, Dmitrij Prokopcov, Michal Obešlo a benjamínek týmu Radek Skála s hrajícím koučem Bohumilem Vožickým hájí barvy krále Miroslava (rozuměj manažera HB Ostrov Miroslava Jinka). A vedli si naprosto suverénně. V letošní sezoně v české Extralize nenašli přemožitele a přidali do pokladnice havlíčkobrodského klubu již čtvrtý titul mistrů České republiky ve stolním tenisu.

Reportáže
so 15.5.2021

MISTŘI! Čtvrtý titul pro HB Ostrov

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod prolétli českou Extraligou systémem start – cíl. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického si po návratu do nejvyšší soutěže počínali naprosto suverénně, když vyhráli všech čtyřiadvacet svých extraligových utkání. Na závěr ve finále play-off zdolali tým KT Praha 2:0 na zápasy. Na středeční “domácí“ výhru v poměru 3:1 dnes navázali v Praze, kde se po vítězství 3:1 zaslouženě radovali ze čtvrtého mistrovského titulu v krátké historii havlíčkobrodského klubu.

Reportáže
čt 13.5.2021

První finálový bod je doma!

Naši borci vstoupili vítězně do finálové série play-off české Extraligy. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického v úvodním utkání zvítězili v domácí Birell Aréně nad KT Praha 3:1 a jsou jeden vítězný zápas od zisku čtvrtého mistrovského titulu v historii klubu. Finálový souboj pokračuje v pátek 14. května od 18:00 hodin v Praze, kde může HB Ostrov svou cestu za triumfem v letošním ročníku mistrovství České republiky družstev ve stolním tenisu završit.

Preview k zápasu
st 12.5.2021

Jdeme do finále!

Boj o jubilejní 20. titul mistrů České republiky družstev mužů ve stolním tenisu začíná. Stolní tenisté HB Ostrov mají před sebou poslední překážku v cestě za čtvrtým titulem v historii klubu. Svěřence trenéra Bohumila Vožického čeká ve finále play-off české Extraligy silný tým KT Praha.

Reportáže
pá 23.4.2021

Dvaadvacátá výhra v řadě a jsme ve finále!

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod se jako první probojovali do finále play-off české Extraligy 2020/2021. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického dnes zvítězili nad TTC ENFIREEX Ostrava po velkém boji 3:1 a ukončili tuto semifinálovou sérii v nejkratším možném termínu. Finálový soupeř HB Ostrov vzejde z dvojice KT Praha – SKST Cheb.

Reportáže
út 20.4.2021

Úspěšné vykročení za postupem do finále české Extraligy

V prvním semifinálovém duelu play-off jsme zdolali v domácí Birell Aréně TTC ENFIREEX Ostrava 3:1, když jsme museli výsledek prestižního zápasu otáčet z 0:1 na 3:1. Druhé utkání této série je na programu ve čtvrtek 22. dubna od 18:00 hodin v Ostravě.

Preview k zápasu
po 19.4.2021

Semifinále play-off začíná

Semifinále play-off české Extraligy mužů ve stolním tenisu startuje. Boje o mistrovský titul v sezoně 2020/2021 mají na programu semifinálové dějství, které zítra odstartuje prestižní souboj mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod a TTC ENFIREEX Ostrava. Půjde teprve o třetí vzájemné střetnutí těchto silných a velice úspěšných týmů v historii. V těch dvou předchozích zápasech v rámci základní části letošní Extraligy se z vítězství radovali stolní tenisté HB Ostrov. Jak tomu bude zítra v úvodním utkání semifinálové série play-off?

Reportáže
čt 8.4.2021

Jsme v semifinále play-off Extraligy!

Dvacet zápasů v řadě bez porážky, taková je bilance našich borců v probíhající sezoně po dnešním utkání v Hodoníně. Vítězství v poměru 3:0 nad domácím Stavoimpexem navíc svěřencům trenéra Bohumila Vožického přineslo postup do semifinále play-off české Extraligy

Reportáže
út 6.4.2021

Úspěšný začátek vyřazovacích bojů

Naši tenisté vstoupili do bojů o titul mistrů České republiky v soutěži družstev vítězně. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického v prvním utkání play-off české Extraligy vyhráli v domácí Birell Aréně nad SKST Stavoimpex Hodonín 3:1. Série s letošním extraligovým nováčkem bude pokračovat ve čtvrtek 8. dubna od 17:00 hodin v Hodoníně.

Preview k zápasu
út 6.4.2021

Play-off začíná, v prvním utkání hostíme Hodonín!

Už je to tady. Klid zbraní v nejvyšší české soutěži stolních tenistů končí. Zítra se v Praze a Havlíčkově Brodě se roztočí boje v nadstavbové části Extraligy mužů - tzv. play-off. Osm nejlepších týmů po základní části soutěže, mezi nimiž nechybí trojnásobný šampion HB Ostrov Havlíčkův Brod, bude bojovat o jubilejní dvacátý titul mistra České republiky družstev mužů ve stolním tenisu.

Preview k zápasu
po 29.3.2021

Čtvrtfinále rozehrajeme doma

V české Extralize mužů ve stolním tenisu zavládl klid zbraní. Základní část soutěže skončila. Suverénně ji ovládl náš tým, který vyhrál všech osmnáct zápasů. Druhý skončil “spřátelený“ SKST Cheb.

Reportáže
so 20.3.2021

V základní části jsme nenašli přemožitele

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod v cíli bez ztráty kytičky. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického v utkání 18. kola české Extraligy vyhráli v hale na ostravském Výstavišti Černá louka nad celkem TTC ENFIREEX Ostrava po velké bitvě 3:2 a bez ztráty jediného bodu ovládli základní část soutěže.

Preview k zápasu
čt 18.3.2021

Vyhrajeme základní část bez ztráty kytičky?

A jdeme do finále, alespoň co se týká základní části české Extraligy ve stolním tenisu. Zítra jsou na programu čtyři zápasy 18. kola. Šlágrem je souboj dvou nejlepších týmů průběžné tabulky, ve kterém jedeme na půdu TTC ENFIREEX Ostrava.

Reportáže
so 13.3.2021

Sedmnácté vítězství v řadě!

Naši tenisté zvítězili v 17. kole české Extraligy nad Sokolem PP Hradec Králové hladce 3:1. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického nezaváhali ani v sedmnáctém po sobě jdoucím utkání a stále vévodí extraligové tabulce bez ztráty jediného bodu.

Preview k zápasu
čt 11.3.2021

HB Ostrov hostí královéhradecký Sokol!

Základní část české Extraligy mužů ve stolním tenisu vrcholí. Po krátké přestávce jsou na programu závěrečná dvě kola, která definitivně rozhodnou o týmech, které si zahrají play-off. Naši tenisté již s velkým předstihem rozhodli o svém prvenství v základní části soutěže. Teď již jen čekáme, zda se jim ve čtvrtfinále play-off postaví do cesty pražské El Niňo nebo Hodonín.

Další stránky
123>>

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu