středa 12.5.2021
HB Ostrov KT Praha HBO PHA
18:00
pátek 14.5.2021
KT Praha HB Ostrov PHA HBO
18:00
neděle 16.5.2021
HB Ostrov KT Praha HBO PHA
16:00

Archiv

Reportáže
pá 23.4.2021

Dvaadvacátá výhra v řadě a jsme ve finále!

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod se jako první probojovali do finále play-off české Extraligy 2020/2021. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického dnes zvítězili nad TTC ENFIREEX Ostrava po velkém boji 3:1 a ukončili tuto semifinálovou sérii v nejkratším možném termínu. Finálový soupeř HB Ostrov vzejde z dvojice KT Praha – SKST Cheb.

Reportáže
út 20.4.2021

Úspěšné vykročení za postupem do finále české Extraligy

V prvním semifinálovém duelu play-off jsme zdolali v domácí Birell Aréně TTC ENFIREEX Ostrava 3:1, když jsme museli výsledek prestižního zápasu otáčet z 0:1 na 3:1. Druhé utkání této série je na programu ve čtvrtek 22. dubna od 18:00 hodin v Ostravě.

Preview k zápasu
po 19.4.2021

Semifinále play-off začíná

Semifinále play-off české Extraligy mužů ve stolním tenisu startuje. Boje o mistrovský titul v sezoně 2020/2021 mají na programu semifinálové dějství, které zítra odstartuje prestižní souboj mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod a TTC ENFIREEX Ostrava. Půjde teprve o třetí vzájemné střetnutí těchto silných a velice úspěšných týmů v historii. V těch dvou předchozích zápasech v rámci základní části letošní Extraligy se z vítězství radovali stolní tenisté HB Ostrov. Jak tomu bude zítra v úvodním utkání semifinálové série play-off?

Reportáže
čt 8.4.2021

Jsme v semifinále play-off Extraligy!

Dvacet zápasů v řadě bez porážky, taková je bilance našich borců v probíhající sezoně po dnešním utkání v Hodoníně. Vítězství v poměru 3:0 nad domácím Stavoimpexem navíc svěřencům trenéra Bohumila Vožického přineslo postup do semifinále play-off české Extraligy

Reportáže
út 6.4.2021

Úspěšný začátek vyřazovacích bojů

Naši tenisté vstoupili do bojů o titul mistrů České republiky v soutěži družstev vítězně. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického v prvním utkání play-off české Extraligy vyhráli v domácí Birell Aréně nad SKST Stavoimpex Hodonín 3:1. Série s letošním extraligovým nováčkem bude pokračovat ve čtvrtek 8. dubna od 17:00 hodin v Hodoníně.

Preview k zápasu
út 6.4.2021

Play-off začíná, v prvním utkání hostíme Hodonín!

Už je to tady. Klid zbraní v nejvyšší české soutěži stolních tenistů končí. Zítra se v Praze a Havlíčkově Brodě se roztočí boje v nadstavbové části Extraligy mužů - tzv. play-off. Osm nejlepších týmů po základní části soutěže, mezi nimiž nechybí trojnásobný šampion HB Ostrov Havlíčkův Brod, bude bojovat o jubilejní dvacátý titul mistra České republiky družstev mužů ve stolním tenisu.

Preview k zápasu
po 29.3.2021

Čtvrtfinále rozehrajeme doma

V české Extralize mužů ve stolním tenisu zavládl klid zbraní. Základní část soutěže skončila. Suverénně ji ovládl náš tým, který vyhrál všech osmnáct zápasů. Druhý skončil “spřátelený“ SKST Cheb.

Reportáže
so 20.3.2021

V základní části jsme nenašli přemožitele

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod v cíli bez ztráty kytičky. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického v utkání 18. kola české Extraligy vyhráli v hale na ostravském Výstavišti Černá louka nad celkem TTC ENFIREEX Ostrava po velké bitvě 3:2 a bez ztráty jediného bodu ovládli základní část soutěže.

Preview k zápasu
čt 18.3.2021

Vyhrajeme základní část bez ztráty kytičky?

A jdeme do finále, alespoň co se týká základní části české Extraligy ve stolním tenisu. Zítra jsou na programu čtyři zápasy 18. kola. Šlágrem je souboj dvou nejlepších týmů průběžné tabulky, ve kterém jedeme na půdu TTC ENFIREEX Ostrava.

Reportáže
so 13.3.2021

Sedmnácté vítězství v řadě!

Naši tenisté zvítězili v 17. kole české Extraligy nad Sokolem PP Hradec Králové hladce 3:1. Svěřenci trenéra Bohumila Vožického nezaváhali ani v sedmnáctém po sobě jdoucím utkání a stále vévodí extraligové tabulce bez ztráty jediného bodu.

Preview k zápasu
čt 11.3.2021

HB Ostrov hostí královéhradecký Sokol!

Základní část české Extraligy mužů ve stolním tenisu vrcholí. Po krátké přestávce jsou na programu závěrečná dvě kola, která definitivně rozhodnou o týmech, které si zahrají play-off. Naši tenisté již s velkým předstihem rozhodli o svém prvenství v základní části soutěže. Teď již jen čekáme, zda se jim ve čtvrtfinále play-off postaví do cesty pražské El Niňo nebo Hodonín.

Reportáže
so 27.2.2021

Z Prahy se vracíme bez ztráty bodu

Stolní tenisté HB Ostrov pokračovali v “pražské minisérii“ zápasem s KT Praha. V dohrávaném utkání 11. kola svého soupeře porazili 3:1 a po šestnácté výhře v řadě navýšili náskok na čele tabulky před druhým TTC ENFIREEX Ostrava na deset bodů.

Reportáže
so 27.2.2021

Patnácté vítězství HB Ostrov v sezoně!

Zvítězili jsme v dnešním utkání 16. kola české Extraligy na pražské Kotlářce nad celkem El Niňa 3:0 a nadále vévodíme průběžné tabulce bez ztráty jediného bodu.

Preview k zápasu
čt 25.2.2021

Čeká nás pražský dvojzápas

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod mají před sebou dvě atraktivní utkání v hlavním městě. V pátek 26. února od 18:00 hodin se suverénní lídr české Extraligy představí na pražské Kotlářce v souboji s celkem El Niňa, o necelých čtyřiadvacet hodin později, v sobotu 27. února v 16:00 hodin, pak HB Ostrov nastoupí v dohrávce 11. kola proti stolním tenistům KT Praha.

Reportáže
pá 19.2.2021

Vítězíme základní část bez ztráty bodu

První postupný cíl splněn. Zvítězili jsme v 15. kole české Extraligy v Hodoníně nad domácím celkem SKST Stavoimpex a s velkým předstihem si zajistili prvenství v základní části soutěže.

Další stránky
123>>

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu