Archiv

Aktuální zprávy
ne 4.2.2024

SKST Chodov potrápil favorizované stolní tenisty HB Ostrov

Po prohraném zápase s pražským El Niňem si naši hráči potřebovali spravit chuť, a to se jim také povedlo!

Aktuální zprávy
so 6.1.2024

Stolní tenisté HB Ostrov zvládli start do druhé poloviny této sezóny bravurně!

První utkání v roce 2024 odstartovalo v šest hodin. Byl to rychlý start na začátek roku. Hráči se po krátké vánoční pauze museli rychle připravit na první zápas v druhé polovině sezóny.

Aktuální zprávy
so 9.12.2023

HB Ostrov splnil roli favorita a přezimuje v čele tabulky!

Česká Extraliga mužů ve stolním tenisu zavítala na Slovensko. Mistrovský HB Ostrov Havlíčkův Brod odehrál utkání 9. kola s TJ Ostrava KST v Levicích. A byl to opravdový svátek. Do útulné levické haly stolního tenisu se přišlo na toto extraligové utkání podívat na 150 diváků…

Aktuální zprávy
so 2.12.2023

HB Ostrov s Bogorií prohrál 0:3, v Evropě končí

Konec nadějí. Pro stolní tenisty HB Ostrov Havlíčkův Brod cesta letošní „pohárovou Evropou“ končí. Český mistrovský celek ve svém závěrečném utkání v letošním ročníku Ligy mistrů prohrál s polským celkem Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3 a v tabulce skupiny B tak obsadil třetí, nepostupové místo.

Aktuální zprávy
po 20.11.2023

Stolní tenistky HB Ostrov postoupily do čtvrtfinále Evropského poháru

Dva týmy HB Ostrov Havlíčkův Brod se uplynulý víkend představily v dalším kole evropských pohárových soutěžích. Stolní tenistky HB Ostrov zvládly náročné odvetné utkání 3. kola Evropského poháru. Ve španělském Linares zvítězily nad domácím celkem Tecnigen 3:1 a vybojovaly si postup mezi osm nejlepších týmů druhé nejvýznamnější klubové soutěže v Evropě!

Reportáže
pá 17.11.2023

Skvělý stolní tenis v Havlíčkově Brodě

Byl to svátek stolního tenisu! Po roce do Havlíčkova Brodu zavítal špičkový evropský klub. Borussii Düsseldorf následoval další německý gigant – TTC Neu Ulm. V sestavě trenéra Dmitrije Mazunova poutali největší pozornost Dimitrij Ovtcharov a Truls Möregardh, kteří společně Maximem Grebněvem nadchli vyprodaný Kulturní dům Ostrov. Utkání Ligy mistrů se místy proměnilo v exhibici stolního tenisu, více než tisícovka diváků si dlouho očekávaný zápas v elektrizující atmosféře užívala. Fanouškům ani moc nevadilo, že domácí HB Ostrov Havlíčkův Brod s německým gigantem prohrál hladce 0:3.

Aktuální zprávy
čt 16.11.2023

Hladká výhra stolních tenistek HB Ostrov nad Linares

Stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod vstoupily úspěšně do dvojzápasu 3. kola Evropského poháru. V Kulturním domě Osrov zvítězily nad španělským celkem Tecnigen Linares hladce 3:0 a vytvořily si slibnou pozici pro odvetu, která se ve Španělsku uskuteční v neděli 19. listopadu.

Aktuální zprávy
po 13.11.2023

Stolní tenistky HB Ostrov 🏓 vyzvou španělské Linares!

Česká extraliga, Český pohár a jako třešnička na dortu Evropský pohár. Nabitý program mají v těchto dnech stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod. Na domácí scéně letos na podzim ještě neokusily hořkost porážky, teď je ale čeká velká výzva v podobě dvojutkání 3. kola Evropského poháru se španělským celkem Tecnigen Linares. Úvodní zápas uvidí v úterý 14. listopadu od 18:00 hodin havlíčkobrodském v Kulturním domě Ostrov, odveta ve Španělsku je na programu v neděli 19. listopadu.

Aktuální zprávy
pá 10.11.2023

Svátek stolního tenisu se blíží!

Havlíčkův Brod příští týden zažije další nevšední sportovní zážitek. Ve čtvrtek 16. listopadu se v Kulturním domě Ostrov uskuteční utkání druhé fáze Ligy mistrů ve stolním tenisu. Soupeřem domácího HB Ostrov bude jeden z nejbohatších klubů Evropy TTC Neu Ulm!

Aktuální zprávy
út 24.10.2023

Úspěch stolních tenistek HB Ostrov na evropské scéně!

Skvělé! Stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod vybojovaly postup do 3. kola Evropského poháru. Svěřenkyně trenéra Bohumila Vožického obsadily v portugalské Mirandele, kde se hrála A skupina této druhé nejvýznamnější klubové soutěže v Evropě, druhé místo. HB Ostrov nejprve po velkém boji porazil rakouský LZ Linz Froschberg 3:2, aby pak v souboji o prvenství ve skupině podlehl s domácímu celku CTM Mirandela 1:3.

Aktuální zprávy
pá 20.10.2023

Stolní tenistky HB Ostrov do Mirandely

Na stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod čeká další start v evropských pohárových soutěžích. Vedoucí celek extraligové tabulky se o nadcházejícím víkendu představí ve 2. fázi Evropského poháru. Skupina A se bude hrát v portugalské Mirandele, kde se kromě domácího výběru představí HB Ostrov Havlíčkův Brod a rakouský celek LZ Linec Froschberg.

Aktuální zprávy
čt 19.10.2023

Mladý Milosz Redzimski dovedl Bogorii k vítězství

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod prohráli v úvodním utkání skupiny B druhé fáze Ligy mistrů v Grodzisku Mazowieckém s domácí Bogorií 1:3. Jediný bod českého mistrovského celku vybojoval za stavu 0:2 nejzkušenější z havlíčkobrodských borců Tomáš Tregler, jenž ve čtyřech setech přehrál Korejce Jin Takuyu. Vzápětí ale hvězda zápasu sedmnáctiletý Milosz Redzimski v souboji s Pavlem Širučkem svým druhým bodem v utkání zpečetil vítězství Bogorie v poměru 3:1.

Aktuální zprávy
st 18.10.2023

Jak si HB Ostrov zítra povede v Polsku?

Čtvrteční úvodní zápas skupiny B otevře program druhé fáze Ligy mistrů ve stolním tenisu 2023/2024. Střetnou se v něm “staří známí“ Bogoria Grodzisk Mazowiecki a HB Ostrov Havlíčkův Brod. Půjde již o šesté měření sil úřadujících šampionů polské Superligy a české Extraligy v rámci evropských klubových soutěží. Dosavadní bilance je mírně nakloněna pro HB Ostrov, který vyhrál tři z pěti utkání…

Aktuální zprávy
po 25.9.2023

Jsme mezi dvanácti nejlepšími týmy Ligy mistrů!

Úkol splněn! Stejně jako před rokem stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod v domácím prostředí v základní skupině Ligy mistrů nezaváhali. Po výhrách nad rumunským celkem Odorheiu Seciuesc a rakouským Stockerau dnes zdolali italskou Messinu hladce 3:0 a podruhé za sebou si vybojovali postup mezi dvanáct nejlepších týmů Ligy mistrů.

Aktuální zprávy
ne 24.9.2023

“Zlaté sety“ přinesly HB Ostrov vítězství

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod 🙌 udělali další důležitý krok k postupu mezi dvanáct nejlepších týmů Ligy mistrů.

Další stránky
123456>>

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu