Historie

HB Ostrov Havlíčkův Brod je trojnásobný mistr Extraligy ve stolním tenise! V současné době se soustředí zejména na výchovu mládeže. V Akademii stolního tenisu sídlící v moderní tělocvičně v Havlíčkově Brodě na Jihlavské ulici talentované hráče trénuje šéftrenér Bohumil Vožický a trenéři Martina Hurníková, Miloslav Mádr, Radek Krčál, František Kanta a David Štěpánek.Na fotce je mistrovský tým, který v sezóně 2015/16 v barvách Havlíčkova Brodu potřetí v řadě vyhrál extraligový titul. Složení týmu: česká legenda Petr Korbel, hrající trenér Tomáš Demek, Tomáš Tregler, posila pro sezónu 2015/16 Masataka Morizono, Pavel Širuček a prezident klubu Miroslav Jinek.

Klub STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod vznikl v červnu 2012 jako jedna z aktivit firmy STEN marketing, jež podniká ve stolním tenisu a na českém trhu exkluzivn zastupuje značky Butterfly, Stiga a Adidas - více na webu www.vsenastolnitenis.cz. Klub sídlí v Havlíčkově Brodě, kde jsme našli podporu ve spojení s místním klubem HB Ostrov pana Miroslav Jinka. V premiérovém extraligovém ročníku 2012/13 jsme získali bronzové medaile.

V naší druhé sezóně 2013/2014 jsme pak po dramatickém průběhu semifinálové a finálové série Play-off vybojovali titul Mistra ČR a zlaté medaile. Je to historický úspěch pro celou Vysočinu a dík patří panu Jinkovi, všem členům oddílu a především skvělým fanouškům, kteří nás po celou sezónu podporují v hojném počtu na domácích, ale i venkovních utkáních. Pro tuto sezónu jsme se posílili o Tomáše Treglera s cílem obhájit mistrovský pohár. Také chceme hrát důstojnou roli v základní skupině v Lize mistrů, která se vrací na území ČR po dvou letech. Dalším cílem klubu jsou špičková prezentace stolního tenisu a jeho zpopularizování, plná hala diváků a předvedení, že profesionální prací může být klub úspěšný po sportovní, ale i ekonomické stránce.
Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu