Dmitrij Prokopcov

Dmitrij Prokopcov

Narozen
5.1.1980 (42 let)
Výška
186 cm
Váha
82 kg
Národnost
CZE

Další informace

Předchozí kluby:

Saki Krym,Kiev Kód.NH Ostrava,El Nino Praha,GVHTT Hennebont(FR) ,PKS Jaroslav (POL) Ostroda(POL) HB Ostrov.Začátky se stolním tenisem:

Začínal jsem v 7 letech v Simferopole ,kam mne přivedl můj otec, k trenérů kterému jsem vděčný za svou kariéru. V 15 jsem se přestěhoval do střediska v Kyjevě a od roku 1998 jsem natrvalo v ČR.Sportovní vzor:

Vladimír SamsonovKoníčky, zájmy:

Rodina, kolo, golf, a miluji ochutnávat různé kuchyně.Oblíbený herec, zpěvák, sportovec:

J. Langmejer, Stašová. Michael Jackson, Phil Mickelson.

Přezdívka:

KatusaŽivotní motto:

Nás na kolenou neuvidi. A bude lip.Největší úspěchy:

Startoval jsem na mnoha ME a MS Nejcennější však pro mne 3 místo Na ME v Ostravě a OH v Rio de Jeneiro.Co očekáváš od angažmá v HB Ostrov:

Od HB očekávám, skvělou partu, nové výzvy a taky doufám ve sbírání zkušeností do mé další trenérské kariéry. A samozřejmě chci pomáhat klubu, aby byl nejlepší.


Články o hráči

MUZ
pá 13.5.2022

Skvělé představení Michala Obešla, velký dík patří fanouškům HB Ostrov!

Stolní tenisté HB Ostrov udělali další důležitý krok v cestě za obhajobou mistrovského titulu. Ve čtvrtek večer vydřeli v Kulturním centru Svoboda výhru 3:2 nad SKST Cheb a ve finálové sérii play-off české Extraligy se ujali vedení 1:0. Hrdinou utkání byl Michal Obešlo, jeho dva body byly rozhodující. Liberecký rodák nejprve zápas pro HB Ostrov skvěle rozehrál, když v úvodní dvouhře získal důležitý první bod v souboji s Davidem Reitšpiesem. Galapředstavení Michala Obešla, který v play-off ještě neprohrál, pokračovalo za stavu 2:2. V rozhodující bitvě po excelentním výkonu zpečetil vítězství svého týmu, když ve třech setech přehrál Antonína Gavlase. Na trojce se bodově prosadil Dmitrij Prokopcov, jenž zlomil odpor obranáře Stanislava Kučeru v páté sadě a přispěl tak k úvodní výhře HB Ostrov ve finálové sérii české Extraligy.

MUZ
út 29.3.2022

Úvodní vítězství HB Ostrov režíroval Michal Obešlo

​Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod vstoupili do čtvrtfinálové série play-off české Extraligy výhrou 3:1 nad SKST Liberec. Obhájci mistrovského titulu to však s houževnatým soupeřem neměli vůbec jednoduché. Hrdinou divácky atraktivního zápasu byl dvoubodový Michal Obešlo, ke kterému se bodově přidal Dmitrij Prokopcov. Za Liberec snížil na 1:2 Jakub Seibert. Havlíčkobrodští stolní tenisté nakonec v domácí Birell Aréně splnili roli favorita, zvítězili 3:1 a ve čtvrtek v Liberci mohou tuto čtvrtfinálovou sérii ukončit.​

MUZ
po 28.3.2022

Úvodním soupeřem HB Ostrov v play-off je Liberec

Opona se zvedá, boje o mistrovský titul začínají. V úterý 29. března úvodními zápasy v Chebu a Havlíčkově Brodě odstartuje play-off české Extraligy mužů ve stolním tenisu. Osm nejlepších týmů po základní části soutěže bude bojovat o titul mistra České republiky družstev mužů pro sezónu 2021/2022 . Z nejvýhodnější pozice lídra tabulky postoupil do play-off SKST Cheb. HB Ostrov Havlíčkův Brod, druhý nejlepší tým po dlouhodobé části soutěže, se ve čtvrtfinále utká s Libercem.

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu