Čtvrtfinále rozehrajeme doma

V české Extralize mužů ve stolním tenisu zavládl klid zbraní. Základní část soutěže skončila. Suverénně ji ovládl náš tým, který vyhrál všech osmnáct zápasů. Druhý skončil “spřátelený“ SKST Cheb.

Známe všechny účastníky play-off i složení čtvrtfinálových dvojic. Extraligový lídr, HB Ostrov, se utká s osmým týmem tabulky Hodonínem. Druhý Cheb vyzve Sokol Hradec Králové, třetí KT Praha si zahraje s TJ Ostrava KST a druhý ostravský tým ve čtvrtfinále TTC ENFIREEX změří síly v prestižním regionálním derby s Havířovem.

Čtvrtfinále play-off startuje krátce po Velikonocích. Bude se hrát na dva vítězné zápasy a bohužel nadále bez diváků… První domácí utkání v Birell Aréně bude v úterý 6. dubna, druhé utkání sehraje o dva dny později, ve čtvrtek 8. dubna, v Hodoníně. Případný třetí zápas by v sobotu 10. dubna opět hostila havlíčkobrodská hala.

Také SKST Cheb, jehož dres letos hájí hned několik havlíčkobrodských borců, začne play-off doma. Ve středu 7. dubna přivítá královéhradecký Sokol, se kterým v základní části soutěže dvakrát hladce vyhrálo. Ani v jednom z těchto zápasů však tým trenéra Michala Lebedy st. nehrál v nejsilnějším složení.

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu