Archiv

Aktuální zprávy
čt 16.11.2023

Hladká výhra stolních tenistek HB Ostrov nad Linares

Stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod vstoupily úspěšně do dvojzápasu 3. kola Evropského poháru. V Kulturním domě Osrov zvítězily nad španělským celkem Tecnigen Linares hladce 3:0 a vytvořily si slibnou pozici pro odvetu, která se ve Španělsku uskuteční v neděli 19. listopadu.

po 13.11.2023

Stolní tenistky HB Ostrov 🏓 vyzvou španělské Linares!

Česká extraliga, Český pohár a jako třešnička na dortu Evropský pohár. Nabitý program mají v těchto dnech stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod. Na domácí scéně letos na podzim ještě neokusily hořkost porážky, teď je ale čeká velká výzva v podobě dvojutkání 3. kola Evropského poháru se španělským celkem Tecnigen Linares. Úvodní zápas uvidí v úterý 14. listopadu od 18:00 hodin havlíčkobrodském v Kulturním domě Ostrov, odveta ve Španělsku je na programu v neděli 19. listopadu.

út 24.10.2023

Úspěch stolních tenistek HB Ostrov na evropské scéně!

Skvělé! Stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod vybojovaly postup do 3. kola Evropského poháru. Svěřenkyně trenéra Bohumila Vožického obsadily v portugalské Mirandele, kde se hrála A skupina této druhé nejvýznamnější klubové soutěže v Evropě, druhé místo. HB Ostrov nejprve po velkém boji porazil rakouský LZ Linz Froschberg 3:2, aby pak v souboji o prvenství ve skupině podlehl s domácímu celku CTM Mirandela 1:3.

pá 20.10.2023

Stolní tenistky HB Ostrov do Mirandely

Na stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod čeká další start v evropských pohárových soutěžích. Vedoucí celek extraligové tabulky se o nadcházejícím víkendu představí ve 2. fázi Evropského poháru. Skupina A se bude hrát v portugalské Mirandele, kde se kromě domácího výběru představí HB Ostrov Havlíčkův Brod a rakouský celek LZ Linec Froschberg.

so 23.9.2023

V Havlíčkově Brodě se hraje Liga mistrů ve stolním tenise

Hned na několika místech byl rozehrán letošní ročník Ligy mistrů ve stolním tenisu. HB Ostrov má v této nejprestižnější klubové soutěži v Evropě poprvé v historii dvojnásobné zastoupení. Kromě družstva mužů totiž letos mezi evropskou smetánkou premiérově startují také havlíčkobrodské stolní tenistky.

Stolní tenistky HB Ostrov skončily třetí

Skvělé! Stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod zakončily boje v B skupině základní fáze Ligy mistryň vítězně. Ve svém čtvrtém vystoupení v hale v Moravském Krumlově porazily španělský celek Tecnigen Linares 3:1. V konečné tabulce skupiny B tak svěřenkyně trenéra Bohumila Vožického obsadily třetí místo.

pá 22.9.2023

Vítězná premiéra stolních tenistek HB Ostrov v Lize mistryň!

Svěřenkyně trenéra Bohumila Vožického zvítězily v úvodním utkání skupiny B nad domácím TT Moravský Krumlov 3:2!

čt 21.9.2023

Na Ostrov se vrací Liga mistrů ve stolním tenise

Krátce po mistrovství Evropy družstev, které v neděli vyvrcholilo ve švédské Malmö, přichází na řadu další významná sportovní akce. V závěru tohoto týdne bude úvodním kolem zahájen nový ročník Ligy mistrů ve stolním tenisu. Stejně jako vloni uskuteční se jedna ze základních skupin v Havlíčkově Brodě. Od 22. do 24. září bude Kulturní dům Ostrov hostit skupinu C, ve které se kromě stolních tenistů domácího HB Ostrov představí další tři týmy. O jediné postupové místo do další fáze soutěže budou spolu s českými šampióny usilovat celky rakouského Stockerau, italské Messiny a rumunského týmu CSS-CZAK Odorheiu Secuiesc.

po 11.9.2023

Širuček, Blašková a Kukuľková na ME družstev ve stolním tenise

Trojlístek stolních tenistů HB Ostrov Havlíčkův Brod bude startovat na nadcházejícím mistrovství Evropy družstev, které se od 9. do 16. září uskuteční ve švédském Malmö. V nominaci českých reprezentačních trenérů pro tuto významnou akci jsou Pavel Širuček a čerstvá posila extraligového týmu žen HB Ostrov Zdena Blašková. V reprezentačním celku Slovenska bude v Malmö startovat Tatiana Kukuľková, další novicka v havlíčkobrodském klubu.