Hladká výhra stolních tenistek HB Ostrov nad Linares

Stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod vstoupily úspěšně do dvojzápasu 3. kola Evropského poháru. V Kulturním domě Osrov zvítězily nad španělským celkem Tecnigen Linares hladce 3:0 a vytvořily si slibnou pozici pro odvetu, která se ve Španělsku uskuteční v neděli 19. listopadu.

Úterní zápas výborně rozehrála Zdena Blašková, která si s Claudií Caradeaovou poradila hladce ve třech sadách. Více v dresu Lignares zlobila Roxana Istrateová.

Bývalá mládežnická reprezentantka Rumunska svou rychlou levačkou sehrála s Tatianou Kukuľková relativně vyrovnaný zápas, nicméně ani ona nedokázala získat jediný set. Aktérky třetího singlu dělilo neuvěřitelných třicet let… Linda Záděrová se nenechala zkušenou obranářkou Glorií Panaderovou zaskočit.

S výjimkou druhé sady si mladá havlíčkobrodská stolní tenistky dokázala s poněkud ortodoxní defenzivní hrou soupeřky poradit. HB Ostrov tak porazil Tecnigen Linares hladce 3:0 a před nedělní odvetou ve Španělsku má dobře nakročeno do čtvrtfinále Evropského poháru.


Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu