Články o hráči

ZEN
út 24.10.2023

Úspěch stolních tenistek HB Ostrov na evropské scéně!

Skvělé! Stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod vybojovaly postup do 3. kola Evropského poháru. Svěřenkyně trenéra Bohumila Vožického obsadily v portugalské Mirandele, kde se hrála A skupina této druhé nejvýznamnější klubové soutěže v Evropě, druhé místo. HB Ostrov nejprve po velkém boji porazil rakouský LZ Linz Froschberg 3:2, aby pak v souboji o prvenství ve skupině podlehl s domácímu celku CTM Mirandela 1:3.

ZEN
pá 20.10.2023

Stolní tenistky HB Ostrov do Mirandely

Na stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod čeká další start v evropských pohárových soutěžích. Vedoucí celek extraligové tabulky se o nadcházejícím víkendu představí ve 2. fázi Evropského poháru. Skupina A se bude hrát v portugalské Mirandele, kde se kromě domácího výběru představí HB Ostrov Havlíčkův Brod a rakouský celek LZ Linec Froschberg.

ZEN
ne 16.4.2023

Havlíčkobrodské stolní tenistky v semifinále extraligy

Stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod hned v premiérové sezóně v extralize postoupily mezi čtyři nejlepší celky české nejvyšší soutěže. Trojlístek hráček Daria Kiselová, Aneta Širučková, Tereza Pytlíková vyhrál i druhé čtvrtfinálové utkání play-off nad celkem MH stolní tenis Ostrava, tentokrát v domácí Birell Aréně 5:2 a postoupil do semifinále. V něm se na dva vítězné utkání střetne s mistrovským Hodonínem