HB Ostrov hostí ve šlágru 8. kola SKST Cheb!

Extraliga mužů ve stolním tenisu má před sebou další šlágr. V rámci 8. kola základní části soutěže, které je opět rozloženo do několika hracích dnů, bude největší pozornost bude zaměřena do Havlíčkova Brodu. Ve zdejší Birell Aréně se ve čtvrtek 11. listopadu v televizním utkání stolní tenisté HB Ostrov střetnou s dalším ze spolufavoritů letošní Extraligy SKST Cheb.

Západočeský tým se před touto sezónou výrazně posílil, když svůj kádr doplnil o dva bývalé hráče pražského El Niňa Davida Reitšpiese a Stanislava Kučeru. Oba se do české nejvyšší soutěže vracejí z německého angažmá, kde shodně hrávali 2. bundesligu. Manažer SKST Cheb Petr Gavlas tak vhodně doplnil svůj tým, jehož jedničkou je jeho mladší bratr - bývalý český reprezentant Antonín Gavlas.

Posílený Cheb zatím v letošním extraligovém ročníku prohrál jediné utkání a to ve 2. kole na pražském El Niňu 1:3. Po nedělním vítězství nad Sokolem Hradec Králové se v neúplné tabulce západočeský tým vyhoupl na první příčku o skóre před HB Ostrov. Také havlíčkobrodští stolní tenisté dosud klopýtli jen jednou, když prohráli na severu Moravy s TTC Ostrava 2016 těsně 2:3. Čtvrteční souboj mezi HB Ostrov a Chebem o první příčku v průběžné extraligové tabulce tak bude mít pořádný náboj…


Pohled na soupisky čtvrtečních soupeřů:
HB Ostrov Havlíčkův Brod
Dmitrij PROKOPCOV, Tomáš TREGLER, Michal OBEŠLO, Radek SKÁLA, Ondřej KVĚTON, František KANTA. Hrající trenér: Bohumil VOŽICKÝ. Manažer: Miroslav JINEK.


SKST Cheb

Antonín GAVLAS, David REITŠPIES, Stanislav KUČERA, Stěpan ŠAPOŠNIKOV, Petr BŘEZOVSKÝ. Trenér a manažer týmu: Petr GAVLAS. Předseda klubu: Anton GAVLAS.


Čtvrteční atraktivní duel 8. kola české Extraligy mezi HB Ostrov a SKST Cheb od 18:00 hodin v přímém přenosu odvysílá Aréna Sport.


Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu