Důležité zápasy HB Ostrov na severu Moravy!

Pozornost příznivců stolních tenistů HB Ostrov Havlíčkův Brod bude v závěru týdne upřena do Ostravy. V ostravské hale na Varenské se totiž v bojích o mistrovské body představí dva nejlepší mužské týmy HB Ostrov. Extraligové A družstvo čeká již v pátek 26. listopadu důležitý zápas 9. kola proti TJ Ostrava KST “A“. V sobotu 27. listopadu se na Varenské, a to hned dvakrát, představí stolní tenisté HB Ostrov “B“, kteří zde sehrají prvoligové zápasy s týmy TJ Ostrava KST “C“ a TJ Ostrava KST “B“.

Stolní tenisté TJ Ostrava KST jsou v domácí hale hodně nebezpeční. V letošní Extralize zde prohráli jediné utkání, a to bylo derby se svým městským rivalem TTC Ostrava 2016. Jak vidno, nečeká HB Ostrov nic jednoduchého. Obhájci mistrovského titul před čtrnácti dny doma v souboji o první příčku v průběžné extraligové tabulce podlehli posílenému Chebu 1:3, a v Ostravě se tak budou chtít vrátit na vítěznou vlnu.


Páteční utkání 9. kola TJ Ostrava KST – HB Ostrov Havlíčkův Brod začne v hale Na Varenské v 18:00 hodin a můžete ho sledovat LIVE v rámci přenosu:
Velký náboj bude jistě mít i sobotní souboj prvoligových B mužstev obou klubů. Stolní tenisté TJ Ostrava KST “B“ v něm změří síly s celkem HB Ostrov “B“ a vítěz tohoto utkání půjde do čela tabulky první ligy. Tento atraktivní zápas se hraje v sobotu 27. listopadu od 14:00 hodin.
Na sever Moravy ke svým zápasům vyrazí také stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod. A družstvo žen čeká v sobotu dopoledne od 9:30 utkání s favorizovaným celkem TTC Frýdek Místek, jehož oblékají dvě bývalé české reprezentantky Renáta Štrbíková a Ivana Palkovská (Weberová). Po rychlém přesunu se pak odpoledne HB Ostrov “A“ představí v Hluku.
Stolní tenistky HB Ostrov “B“ sehrají další zápasy II. ligy skupiny C také v sobotu 27. listopadu. Dopoledne je čeká Sokol Vsetín, odpoledne pak Sokol Děhylov.

V domácí Birell Aréně se naopak představí druholigový celek mužů HB Ostrov “C“ a třetiligový tým HB Ostrov “D“.


Přesný rozpis všech ligových zápasů družstev HB Ostrov Havlíčkův Brod nejdete v informačním systému STIS: https://stis.ping-pong.cz/vysledky/svaz-420000/roc...

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu