Bitva o český trůn pokračuje!

Ve čtvrtek 19. května je v Havlíčkově Brodě na programu druhé dějství finále play-off české Extraligy mužů ve stolním tenisu 2021/2022. Domácí stolní tenisté půjdou do souboje s Chebem ve výhodnější pozici, před týdnem totiž na západě Čech zvítězili 3:2 a pokud uspějí i v zítřejším utkání, budou se radovat z pátého mistrovského titulu v historii klubu.

Není pochyb o tom, že i druhé finálové měření sil mezi HB Ostrov a SKST Cheb bude mít obrovský náboj. O zápas je tak velký divácký zájem, že se havlíčkobrodský klub rozhodl pro změnu herny. Hrát se bude v Kulturním domě Ostrov, který disponuje podstatně větší kapacitou než domovská hala stolních tenistů HB Ostrov Birell Aréna. Dá se očekávat, že ve čtvrtek padne divácký rekord české Extraligy.


Po úvodním utkání finále play-off mají k mistrovskému titulu blíže stolní tenisté HB Ostrov, kteří si z Chebu přivezli důležité vítězství 3:2. Jenže chebští borci v čele s vynikajícím Davidem Reišpiesem jistě nesloží zbraně a budou se chtít svému soupeři revanšovat. Ve vzájemných zápasech obou týmů v letošní sezoně zatím ani jedno z mužstev nevyužilo výhodu domácího prostředí. Kdo se bude ve čtvrtek radovat v havlíčkobrodském Kulturním domě Ostrov?


Druhé utkání finále play-off české Extraligy mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod a SKST Cheb můžete ve čtvrtek 19. května od 18:00 hodin sledovat ŽIVĚ na sportovním kanále Arena sport 1, ČT sport Plus nebo na Ping-pong.tv:


Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu