Patnácté vítězství HB Ostrov v sezoně!

Zvítězili jsme v dnešním utkání 16. kola české Extraligy na pražské Kotlářce nad celkem El Niňa 3:0 a nadále vévodíme průběžné tabulce bez ztráty jediného bodu.
Extraliga mužů 2020/2021 , 16. kolo, pá 26.2.2021
SF SKK El Niňo Praha
HB Ostrov
0:3
Martin Šíp – Michal Obešlo 1:3 (8,-2,-5,-4)
Filip Černota - Radek Skála 2:3 (10,-7,-6,12,-9)
Jakub Zelinka - Tomáš Tregler 1:3 (7,-9,-12,-6)
Sestava SF SKK El Niňo Praha: Šíp Martin, Černota Filip, Zelinka Jakub
Sestava HB Ostrov: Obešlo Michal, Skála Radek, Tregler Tomáš
Rozhodčí: Stanislav Haralík - Jiří Fausek

Cestu svěřenců trenéra Bohumila Vožického za patnáctou výhrou v řadě začal Michal Obešlo, který i ve své bývalé domovské herně předvedl svůj “tradiční začátek“. První sadu s talentovaným Martinem Šípem prohrál 8:11, pak ale hru zpřesnil a v dalším průběhu utkání toho již mladému soupeři mnoho nedovolil. Také druhou dvouhru večera začal lépe domácí stolní tenista Filip Černota, když v souboji vrstevníků zvládl koncovku prvního setu. Jenže Radek Skála se rychle oklepal a následující dvě sady získal pro sebe. Vyrovnaný duel gradoval, o jeho vítězi musel rozhodnout pátý set. V něm se oba hráči tahali o každý míček. Úspěšnější byl nakonec Skála, jenž v dramatickém závěru proměnil svůj druhý mečbol ve vítězství 11:9 a zvýšil vedení HB Ostrov na 2:0. Tomáš TREGLER pak v nejkvalitnějším utkání zdolal jedničku Pražanů Jakuba Zelinku 3:1. Rozhodujícím momentem byla koncovka třetí sady, v níž Tregler odvrátil tři setboly soupeře a pak dotáhl zápas do vítězného konce.

Stolní tenisté HB Ostrov v Praze zůstávají. Zítra od 16:00 hodin je totiž čeká další extraligový zápas s týmem KT Praha, který na podzim v domácí Birell Aréně před televizními kamerami porazili 3:0.

Na celé utkání se můžete podívat zde:

Fotogalerie

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu