HB Ostrov v Extralize stále bez ztráty kytičky!

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod jsou v české Extralize stále stoprocentní. Obhájci mistrovského titulu si ve čtvrtém kole v domácí Birell Aréně poradili s posledním celkem tabulky SKST PLUS Hodonín 3:0 a prodloužili svou extraligovou neporazitelnost již na 79 zápasů v řadě!
Extraliga mužů 2021/2022, 4. kolo, pá 1.10.2021, BIRELL ARÉNA, Havlíčkův Brod
HB Ostrov
SKST Stavoimpex Hodonín
3:0
Tomáš TREGLER – Olexandr TIMOFEJEV 3:0 (8,3,9)
Radek SKÁLA – David ŠTĚPÁNEK 3:1 (7,10,-5,6)
Ondřej KVĚTON – Štěpán BRHEL 3:2 (-10,-5,9,9,8)
Sestava HB Ostrov: Tregler Tomáš, Skála Radek, Květon Ondřej
Sestava SKST Stavoimpex Hodonín: Tymofieiev Oleksandr, Štěpánek David, Brhel Štěpán
Rozhodčí: Iva Vondrová - Pavel Kafka

HB Ostrov nastoupil proti Hodonínu bez dvou svých opor Dmitrije Prokopcova a Michala Obešla. V sestavě havlíčkobrodského týmu se tak poprvé společně objevili dva mladí stolní tenisté Radek Skála a Ondřej Květon, pro kterého to byla premiéra v extraligovém dresu HB Ostrov.


Cestu za čtvrtým vítězstvím HB Ostrov v této sezóně zahájil Tomáš Tregler. Lídr týmu ve třech setech přehrál Ukrajince Timofejeva. Další dva singly byly “bratrovražedným“ bojem hráčů, kteří patří do Akademie stolního tenisu HB Ostrov. Úspěšnější v nich byli borci v havlíčkobrodských dresech.

Nejprve Radek Skála porazil zkušeného Davida Štěpánka, aby pak Ondřej Květon v souboji dvou českých mládežnických reprezentantů v dramatické pětisetové bitvě přetlačil Štěpána Brhela. HB Ostrov zdolal poslední Hodonín 3:0 a dál bez ztráty bodu vévodí extraligové tabulce.

Foto: Luboš Vácha

Záznam celého utkání si můžete pustit na našem Youtube kanálu:

Fotogalerie

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu