HB Ostrov si s TJ Ostrava KST poradil hladce 3:0!

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod se dnes skvěle rozloučili se základní částí české Extraligy. Obhájci mistrovského titulu v utkání 18. kola porazili celek TJ Ostrava KST 3:0 a oplatili tak svému soupeři porážku z podzimní části sezóny. HB Ostrov jde do nadstavbového play-off z druhého místa v tabulce, ve čtvrtfinále mistrovství České republiky družstev ho čeká v sérii na dvě vítězná utkání jeden z dvojice SKST Liberec / TTC Ostrava 2016.
Extraliga mužů 2021/2022, 18. kolo, pá 18.3.2022
HB Ostrov
TJ Ostrava
3:0
Tomáš TREGLER – Patrik Klos 3:0 (7,9,5)
Michal OBEŠLO – Tomáš Martinko 3:2 (-6,6,-9,9,9)
Radek SKÁLA – Radim Morávek 3:1 (9,6,-5,13)
Sestava HB Ostrov: Tregler Tomáš, Obešlo Michal, Skála Radek
Sestava TJ Ostrava: Klos Patrik, Martinko Tomáš, Morávek Radim

Utkání v Birell Aréně výborně rozehrál Tomáš Tregler, jenž si s Patrikem Klosem poradil ve třech setech.

Následující partie byla podstatně vyrovnanější. Ostravský Tomáš Martinko, který bude od nové sezóny oblékat dres HB Ostrov, Michala Obešla hodně pozlobil. Zkušený domácí borec ale opět prokázal velkou vůli po vítězství. Po bojovném výkonu vyrovnaný zápas postupně otočil z 1:2 na 3:2 na sety, svému soupeři se tak revanšoval za podzimní prohru z Ostravy.

Deváté vítězství HB Ostrov v řadě pak v duelu dvou levorukých mladíků zpečetil Radek Skála, jenž si cestu za vítězstvím nad houževnatým Radimem Morávkem dost zkomplikoval. Nakonec však zápas dotáhl do vítězného konce a HB Ostrov tak porazil celek TJ Ostrava KST 3:1

Fotogalerie

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu