Desáté vítězství v řadě!

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod v 7. kole Extraligy zvítězili v domácí Birell Aréně nad celkem SF SKK El Niňo Praha 3:1 a dál jako jediný tým drží neporazitelnost v české nejvyšší soutěži.
Extraliga mužů 2020/2021 , 7. kolo, pá 29.1.2021, BIRELL ARÉNA, Havlíčkův Brod
HB Ostrov
SF SKK El Niňo Praha
3:1
Dmitrij Prokopcov – Vojtěch Rozínek 3:2 (-7, -9, 7, 4, 1)
Michal Obešlo – Jakub Zelinka 3:1 (-5, 8, 3, 4)
Radek Skála – Jakub Kaucký 2:3 (-9, -6, 7, 7, -8)
Dmitrij Prokopcov – Jakub Zelinka 3:0 (5, 10, 9)
Sestava HB Ostrov: Dmitrij Prokopcov, Michal Obešlo, Radek Skála
Sestava SF SKK El Niňo Praha: Vojtěch Rozinek, Jakub Zelinka, Jakub Kaucký
Rozhodčí: Iva Vondrová - Tereza Jonášová

Svěřenci trenéra Bohumila Vožického proti mladému týmu pražského El Niňa splnili roli favorita a přidali do extraligové tabulky desáté vítězství v řadě. Stolní tenisté pražského celku ale neprodali svou kůži lacino.
Hned v úvodní dvouhře Vojtěch Rozínek vedl nad zkušeným Dmitrijem Prokopcovem 2:0 na sety a 4:1. Trenér domácích si vzal time-out a od tohoto stavu bývalý český reprezentant na stole exceloval a zápas rychle otočil ve svůj prospěch.
Druhý bod HB Ostrov přidal Michal Obešlo, jenž ve čtyřech setech přehrál nebezpečného Slováka Jakuba Zelinku. V souboji trojek obou týmů se představilo mládí Radek Skála a Jakub Kaucký.
Dramatický duel vrstevníků nakonec rozhodla až koncovka páté sady, kterou lépe zvládl sedmnáctiletý Jakub Kaucký. Další ztrátu už ale domácí stolní tenisté nepřipustili. Dmitrij Prokopcov porazil letošní jedničku El Niňa Jakuba Zelinku 3:0 a zpečetil tak po dvou hodinách vítězství havlíčkobrodské celku v poměru 3:1.Fotogalerie

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu