HB Ostrov
Sportovní klub stolního tenisu Chodov z. s.
3:2

SKST Chodov potrápil favorizované stolní tenisty HB Ostrov

Po prohraném zápase s pražským El Niňem si naši hráči potřebovali spravit chuť, a to se jim také povedlo!

Páteční utkání proti soupeřům z Chodova začalo opět v šest hodin. Jako první zápas jsme mohli vidět Davida Reitšpiese proti obranáři Romanu Rezetkovi. David si zápas ohlídal a tak zvítězil 3:0. V dalším zápase jsme se mohli těšit na miláčka fanoušků Tomáše Treglera, proti polskému soupeři Michalu Bankoszovi. První dva sety byly těsně na devíti bodech, poslední set však Tomáš už vyhrál suverénně a to poměrem 11:4. Následovala krátká pauza na občerstvení, rozehraní hráčů a naši klasickou tombolu, ve které se soutěžilo i o lístky na superfinále. Další utkání bojoval náš Tomáš Martinko, který první set zvítězil, ale Antonín Gavlas nic nevzdal a svými zkušenostmi a dobrou hrou zvítězil 1:3. Stav utkání soupeř stáhnul na 2:1. Poté se utkal David Raitšpies s Michalem Bankoszem, byl to velmi napínavý souboj na pět setů, Brodský bojovník David však soupeři podlehl a prohrál 2:3. Mohli jsme vidět obrovskou bojovnost a napínavý souboj až do posledního balonu. Následoval poslední, a to pátý zápas tohoto utkání, kde proti sobě nastoupili Tomáš Tregler a Roman Rezetka. Slovenský protivník nedal Tomášovi nic zadarmo, ten však bojoval do konce a za podpory týmu i fanoušků v hale to zvládl a zajistil tak Brodu výhru 3:2.