Jsme v semifinále!

Pouhé tři zápasy stačily našim borcům k tomu, aby v úvodním kole play-off české Extraligy vyřadili tým Petra Korbela – TTC Ostrava 2016 a postoupili do semifinále. Obhájci mistrovského titulu třetí vítězství ve čtvrtfinálové sérii dosáhli v sobotu 1. apríla v Kulturním domě Ostrov, kde zdolali svého ostravského soupeře 3:0. Pro havlíčkobrodské stolní tenisty to bylo již šestnácté vítězné utkání v řadě!
Extraliga mužů 2022/2023,0. kolo, po 3.4.2023
HB Ostrov
TTC Ostrava
3:0
Tomáš TREGLER – Petr Korbel 3:0 (5,6,8)
Tomáš MARTINKO – Jakub Kleprlík 3:0 (7,5,11)
Dmitrij PROKOPCOV – Filip Delinčák 3:0 (14,6,8)
Konečný stav čtvrtfinálové série: 3:0

Ve třetím utkání série trenéři obou celků poněkud zahýbali sestavami, nicméně žádnou podstatnou změnu to nepřineslo. Obhájci mistrovského titulu opět zvítězili 3:0 a v nejkratším možném termínu si zajistili postup do semifinále!

Úvodní bod pro HB Ostrov získal Tomáš Tregler po třísetové výhře nad Petrem Korbelem. I další dvě partie v Kulturním domě Ostrov režírovali domácí borci. Tomáš Martinko vyprovodil ostravskou jedničku Jakuba Kleprlíka rovněž 3:0 a stejným výsledkem skončil i zápas mezi hrajícím trenérem Dmitrijem Prokopcovem a Filipem Delinčákem.

O semifinálovém soupeři HB Ostrov se může rozhodnout v úterý 11. dubna, kdy SKST Liberec hostí ve třetím utkání čtvrtfinálové série Havířov. Severočeský tým má za stavu 2:0 první mečbol, oba zápasy v hale havířovského Národního tréninkového centra totiž dokázal vyhrát…


Text: František Zálewský

Foto: Jaroslav Loskot

Fotogalerie

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu