HB Ostrov si s Libercem poradil hladce 3:0!

Favorizovaní stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod v dnešní dohrávce 10. kola české Extraligy ve městě pod Ještědem nezaváhali a nad domácím SKST Liberec bez větších problémů za necelých devadesát minut zvítězili 3:0.
Extraliga mužů 2021/2022, 11. kolo, st 15.12.2021
Liberec
HB Ostrov
0:3
Mohamed Shouman - Dmitrij PROKOPCOV 2:3 (-8,10,9,-7,-3)
Michal Blinka - Michal OBEŠLO 0:3 (-6,-5,-3)
Jakub Seibert - Tomáš TREGLER 0:3 (-5,-4,-12)
Sestava Liberec: Shouman Mohamed, Blinka Michal, Seibert Jakub
Sestava HB Ostrov: Prokopcov Dmitrij, Obešlo Michal, Tregler Tomáš

Úvod extraligové dohrávky obstarala pětisetová bitva mezi Mohamedem Shoumanem a Dmitrijem Prokopcovem. Vyrovnanou partii musela rozhodnout až pátá sada, v ní měl jednoznačně navrch zkušený Prokopcov. Druhý bod na konto HB Ostrov za chvilku přidal Michal Obešlo, jenž si s přehledem ve třech setech poradil s Michalem Blinkou. Tečku za utkáním udělal Tomáš Tregler. Ani on v souboji Jakubem Seibertem neztratil set, i kdy sž třetí sada byla z pohledu libereckého stolního tenisty hodně vydařená. Úřadující šampioni v Liberci potvrdili formu z Evropského poháru v Portu a po hladké výhře 3:0 se posunul v průběžné tabulce na třetí příčku.