Další informace

Předchozí kluby:

SKST Vlašim

Začátky se stolním tenisem:

Už od malinka jsem se chodila dívat na mamku jak hraje. Byla jen otázka času, kdy začnu i já. Dostala jsem se tedy ke stolnímu tenisu přes rodiče v přípravce SKST Vlašim. Ze začátku mě to vůbec nebavilo, spíše mě bavili jiné sporty, jako třeba fotbal, běh, ale po nějaké době jsem si k tomu našla cestu.

Sportovní vzor:

Nemám sportovní vzor, každý sportovec se mi zamlouvá něčím jiným.

Koníčky, zájmy:

Čtení, poslouchání hudby, čas strávený se svými nejbližšími.

Oblíbený herec/ zpěvák/ sportovec:

Nemám oblíbeného sportovce.

Přezdívka:

Nevím, jestli úplně přezdívka, ale hodně mi kamarádi říkají Veris, Polis

Životní motto:

Nemám motto, ale jen si vždy říkám, hlavně ať mě to baví a naplňuje, jinak to nemá cenu dělat.

Největší úspěchy:

3. místo na ME do 15 let, 3.místo ve čtyřhře na ME do 15 let, titul Mistryně ČR do 15 let.

Články o hráči

ZEN
so 23.9.2023

V Havlíčkově Brodě se hraje Liga mistrů ve stolním tenise

Hned na několika místech byl rozehrán letošní ročník Ligy mistrů ve stolním tenisu. HB Ostrov má v této nejprestižnější klubové soutěži v Evropě poprvé v historii dvojnásobné zastoupení. Kromě družstva mužů totiž letos mezi evropskou smetánkou premiérově startují také havlíčkobrodské stolní tenistky.

ZEN

Stolní tenistky HB Ostrov skončily třetí

Skvělé! Stolní tenistky HB Ostrov Havlíčkův Brod zakončily boje v B skupině základní fáze Ligy mistryň vítězně. Ve svém čtvrtém vystoupení v hale v Moravském Krumlově porazily španělský celek Tecnigen Linares 3:1. V konečné tabulce skupiny B tak svěřenkyně trenéra Bohumila Vožického obsadily třetí místo.

ZEN
po 11.9.2023

První letošní BTM v Praze je za námi

V kategorii u13 vyhrály 3.místo ve čtyřhře Helenka Kamarádová s Kristýnou Konečnou. Filip Hejkal s Honzou Machovcem byli taktéž 3. ve čtyřhře a ve čtvrtfinále dvouhry skončil Filip Hejkal a Agata Mušková.