Tomáš Tregler

Tomáš Tregler

Narozen
1.11.1990 (31 let)
Výška
-
Váha
-
Národnost
CZE

Další informace

Předchozí kluby:

Sokol Hudlice, SF SKK El Niňo Praha, STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod, TTC Ostrava 2016, SKST Cheb.


Začátky se stolním tenisem:

V osmi letech v sokolovně v Hudlicích, odkud pocházím. Prvním trenérem, který mě již systematicky vedl, byl pan Josef Plachý starší., otec Pepy, současného trenéra české reprezentace mužů.


Sportovní vzor:

Vladimir Samsonov, Timo Boll.


Koníčky, zájmy:

golf, tenis, badminton, posezení v příjemném prostředí na zahrádce… 🙂


Oblíbený herec, zpěvák, sportovec:

Roger Federer


Přezdívka:

Tregi


Životní motto:

Žij dokud můžeš.


Největší úspěchy:

1. místo na turnaji nejlepších juniorů Evropy TOP - 10 v roce 2008, dvě stříbrné medaile v soutěžích družstev na juniorském ME, na mistrovství Evropy 2010 v Ostravě byl členem bronzového družstva ČR, sedm mistrovských titulů v české extralize družstev (3x El Niňo Praha, 2x HB Ostrov Havlíčkův Brod, 2x TTC Ostrava 2016), pětinásobný mistr České republiky ve čtyřhře (3x s Tomášem Konečným, 2x s Pavlem Širučkem), mistr České republiky ve smíšené čtyřhře 2017 s Danou Čechovou.


Reprezentační starty:

MS: 4x (MS 2010,2013,2015,2018) ME: 6x (ME 2010,2011,2012,2014,2017,2018)


Co očekáváš od angažmá v HB Ostrov:

V Havlíčkově Brodě jsem hrál dvě sezony a získal dva mistrovské tituly. Byly to nádherné roky. Byl bych blázen, kdybych nabídku k návratu do tohoto špičkového klubu odmítl. Velice dobře znám celkové zázemí klubu i jeho šéfa Míru Jinka, který dal opět dohromady kvalitní a velice zkušený tým. Našim cílem nemůže být nic jiného, než vyhrát titul. Kromě toho se chceme poprat o co nejlepší výsledky v evropské klubové soutěži, kterou budeme hrát. Už se na to moc těším. Hlavně na havlíčkobrodské fanoušky, kteří jsou skvělí. Určitě nás zase poženou v boji za dalším titulem.

Články o hráči

MUZ
po 28.3.2022

Úvodním soupeřem HB Ostrov v play-off je Liberec

Opona se zvedá, boje o mistrovský titul začínají. V úterý 29. března úvodními zápasy v Chebu a Havlíčkově Brodě odstartuje play-off české Extraligy mužů ve stolním tenisu. Osm nejlepších týmů po základní části soutěže bude bojovat o titul mistra České republiky družstev mužů pro sezónu 2021/2022 . Z nejvýhodnější pozice lídra tabulky postoupil do play-off SKST Cheb. HB Ostrov Havlíčkův Brod, druhý nejlepší tým po dlouhodobé části soutěže, se ve čtvrtfinále utká s Libercem.

MUZ
st 9.3.2022

Extraligový šlágr v Chebu

Partii dvou nejlepších týmů aktuální extraligové tabulky nabídne zítřejší televizní utkání 17. kola, ve kterém změří síly SKST Cheb a HB Ostrov Havlíčkův Brod. Domácí Cheb má před havlíčkobrodským týmem čtyřbodový náskok a pokud do konce základní části neklopýtne, půjde do nadstavbového play-off z prvního místa v tabulce.

MUZ
st 23.2.2022

Na Kotlářce přímý souboj o druhou příčku v tabulce

Už pouze tři kola chybí do konce základní části letošní české Extraligy mužů ve stolním tenisu. A stále je o co hrát. Obhájce mistrovského titulu, HB Ostrov Havlíčkův Brod, čeká náročný závěr soutěže.

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu