
Tomáš Tregler
Další informace
Předchozí kluby:
Sokol Hudlice, SF SKK El Niňo Praha, STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod, TTC Ostrava 2016, SKST Cheb.
Začátky se stolním tenisem:
V osmi letech v sokolovně v Hudlicích, odkud pocházím. Prvním trenérem, který mě již systematicky vedl, byl pan Josef Plachý starší., otec Pepy, současného trenéra české reprezentace mužů.
Sportovní vzor:
Vladimir Samsonov, Timo Boll.
Koníčky, zájmy:
golf, tenis, badminton, posezení v příjemném prostředí na zahrádce…
Oblíbený herec, zpěvák, sportovec:
Roger Federer
Přezdívka:
Tregi
Životní motto:
Žij dokud můžeš.
Největší úspěchy:
1. místo na turnaji nejlepších juniorů Evropy TOP - 10 v roce 2008, dvě stříbrné medaile v soutěžích družstev na juniorském ME, na mistrovství Evropy 2010 v Ostravě byl členem bronzového družstva ČR, sedm mistrovských titulů v české extralize družstev (3x El Niňo Praha, 2x HB Ostrov Havlíčkův Brod, 2x TTC Ostrava 2016), pětinásobný mistr České republiky ve čtyřhře (3x s Tomášem Konečným, 2x s Pavlem Širučkem), mistr České republiky ve smíšené čtyřhře 2017 s Danou Čechovou.
Reprezentační starty:
MS: 4x (MS 2010,2013,2015,2018) ME: 6x (ME 2010,2011,2012,2014,2017,2018)
Co očekáváš od angažmá v HB Ostrov:
V Havlíčkově Brodě jsem hrál dvě sezony a získal dva mistrovské tituly. Byly to nádherné roky. Byl bych blázen, kdybych nabídku k návratu do tohoto špičkového klubu odmítl. Velice dobře znám celkové zázemí klubu i jeho šéfa Míru Jinka, který dal opět dohromady kvalitní a velice zkušený tým. Našim cílem nemůže být nic jiného, než vyhrát titul. Kromě toho se chceme poprat o co nejlepší výsledky v evropské klubové soutěži, kterou budeme hrát. Už se na to moc těším. Hlavně na havlíčkobrodské fanoušky, kteří jsou skvělí. Určitě nás zase poženou v boji za dalším titulem.
Články o hráči
Sen o třetí Superfinále v řadě se rozplynul
Včerejší večer přinesl fanouškům HB Ostrov těžký moment. Rozhodující utkání o postup do Superfinále skončilo porážkou. Po dramatickém průběhu HB Ostrov podlehl soupeři těsně 2:3 a sen o třetím Superfinále v řadě se tak rozplynul těsně před cílem.
Drama až do posledního míčku! HB Ostrov si v semifinále play off připisuje první výhru!
Včerejší večer přinesl fanouškům stolního tenisu pořádnou dávku adrenalinu. V prvním semifinálovém duelu play off se tým HB Ostrov postavil proti SKSTChodov a před domácím publikem předvedl naprosto strhující výkon. Po napínavém boji si HB Ostrov připsal vítězství 3:1 na zápasy a udělal první krok směrem k vysněnému superfinále.
Fantastický výkon našeho Áčka v polském Biaľystoku!
Dnes naši chlapi odehráli první čtvrtfinálový zápas v Evropském poháru a zvítězili 3:0 nad UKS Dojlidy Biaľystok.