Tomáš Martinko

Tomáš Martinko

Narozen
7.7.2002 (22 let)
Výška
-
Váha
-
Národnost
CZE

Další informace

Předchozí kluby:

TJ Ostrava KST (dříve název Mittal Ostrava)

Začátky se stolním tenisem:

To si upřímně moc nepamatuju, myslím, že tak v 5-6 letech jsem začal, když chodil brácha na tréninky, hráli jsme dohromady s tenisem.

Sportovní vzor:

Roger Federer

Koníčky, zájmy:

Tenis, padel a chodit se dívat na různé sporty

Oblíbený herce/ zpěvák/ sportovec:

Morgan Freeman

Přezdívka:

Martynéz

Životní motto:

Don't take life too seriously. You will never get out alive.

Největší úspěchy:

2x mistr ČR dvouhra juniorů 2018 a 2019, mistr ČR ve čtyřhře juniorů 2018, 2x mistr ČR družstva juniorů 2018 a 2019, 3. místo ve dvouhře kadetů ProTour Itálie


Články o hráči

MUZ
st 18.10.2023

Jak si HB Ostrov zítra povede v Polsku?

Čtvrteční úvodní zápas skupiny B otevře program druhé fáze Ligy mistrů ve stolním tenisu 2023/2024. Střetnou se v něm “staří známí“ Bogoria Grodzisk Mazowiecki a HB Ostrov Havlíčkův Brod. Půjde již o šesté měření sil úřadujících šampionů polské Superligy a české Extraligy v rámci evropských klubových soutěží. Dosavadní bilance je mírně nakloněna pro HB Ostrov, který vyhrál tři z pěti utkání…

MUZ
čt 21.9.2023

Na Ostrov se vrací Liga mistrů ve stolním tenise

Krátce po mistrovství Evropy družstev, které v neděli vyvrcholilo ve švédské Malmö, přichází na řadu další významná sportovní akce. V závěru tohoto týdne bude úvodním kolem zahájen nový ročník Ligy mistrů ve stolním tenisu. Stejně jako vloni uskuteční se jedna ze základních skupin v Havlíčkově Brodě. Od 22. do 24. září bude Kulturní dům Ostrov hostit skupinu C, ve které se kromě stolních tenistů domácího HB Ostrov představí další tři týmy. O jediné postupové místo do další fáze soutěže budou spolu s českými šampióny usilovat celky rakouského Stockerau, italské Messiny a rumunského týmu CSS-CZAK Odorheiu Secuiesc.

MUZ
čt 30.3.2023

Jedno vítězství od postupu do semifinále play-off

Naši tenisté udělali další důležitý krok k postupu do semifinále play-off české Extraligy. Obhájci mistrovského titulu ovládli i druhé utkání čtvrtfinálové série s TTC Ostrava 2016. Tentokrát zvítězili v ostravské hale Černá Louka hladce 3:0, když o body havlíčkobrodského týmu se rovnou měrou podělili Pavel Širuček, Tomáš Tregler a Tomáš Martinko.

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu