Úchvatná koncovka zlatého setu Dmitrije Prokopcova

Bravo! Stolní tenisté HB Ostrov zvládli i třetí utkání B skupiny Evropského poháru, kterou hostí v havlíčkobrodské Birell Aréně. V dnešním utkání porazili portugalský GDCS Juncal 3:0 a jsou po třech kolech turnaje bez ztráty bodu.

Havlíčkobrodští stolní tenisté ani v souboji s dosud nejtěžším protivníkem v turnaji nezaváhali a i ve svém třetím vystoupení v havlíčkobrodské Birell Aréně zvítězili, přední tým z portugalské ligy porazili 3:0.


První bod na konto HB Ostrov vybojoval Tomáš Tregler po třísetové výhře nad ruským rodákem v barvách GDCS Juncal Konstantinem Chenovem.


Poté přišla velká lahůdka. Dramatickou partii mezi Dmitrijem Prokopcovem a Kirillem Shvetsem musel za stavu 2:2 rozhodnou až tzv. “zlatý set“! Ten se pro zkušeného havlíčkobrodského borce nevyvíjel dobře. Dima s nebezpečným levorukým Shvetsem prohrával už 2:5, ale čtyřmi míčky v řadě otočil na 6:5 a vydřel druhý bod pro tým úřadujících českých šampionů.


Tečku za zajímavým utkáním udělal Michal Obešlo, jenž přehrál Nuna Gonzaga hladce 3:0 a stolní tenisté HB Ostrov mohli slavit třetí výhru v turnaji.

Fotogalerie

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu