Stolní tenistky HB Ostrov postoupily do čtvrtfinále Evropského poháru

Dva týmy HB Ostrov Havlíčkův Brod se uplynulý víkend představily v dalším kole evropských pohárových soutěžích. Stolní tenistky HB Ostrov zvládly náročné odvetné utkání 3. kola Evropského poháru. Ve španělském Linares zvítězily nad domácím celkem Tecnigen 3:1 a vybojovaly si postup mezi osm nejlepších týmů druhé nejvýznamnější klubové soutěže v Evropě!

Mnohem těžší roli měli stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod. V hale velkého favorita celé Ligy mistrů TTC Neu Ulm prohráli 0:3. V žádném případě ale herně nezklamali, i když německý gigant v odvetě nastoupil v silnější sestavě (v sestavě měl hned tři hráče z TOP 20 světového žebříčku) než 16. listopadu v Havlíčkově Brodě.

Stolní tenistky HB Ostrov teď ve čtvrtfinále Evropského poháru dostanou za soupeře některý ze třetích týmů z druhé fáze Ligy mistryň. Čtvrtfinálový dvojzápas se uskuteční ještě v průběhu prosince.