sobota 27.2.2021
KT Praha HB Ostrov PHA HBO
16:00
neděle 28.2.2021
HB Ostrov El Niňo HBO ELP
16:00
pátek 12.3.2021
HB Ostrov Sokol Hr. Králové HBO HKR
18:00
pátek 19.3.2021
TTC Ostrava HB Ostrov TOV HBO
18:00

Páteční měření týmů z opačných pólů tabulky

​V pátek 5. února má české Extraliga mužů ve stolním tenisu na programu čtyři zápasy. V jednom z nich se od 17:00 hodin střetnou týmy z opačných pólů tabulky – lídr soutěže HB Ostrov Havlíčkův Brod změří síly s týmem SKST Stavoimpex Hodonín, který se nachází na chvostu tabulky.


Půjde vůbec o první vzájemný zápas těchto klubů v české nejvyšší soutěži. Hodonín je extraligovým nováčkem, HB Ostrov se do Extraligy vrátil po čtyřech letech…
Postavení v průběžné tabulce staví do role favorita domácí HB Ostrov, který v deseti odehraných zápasech dosud neztratil jediný bod. Hodonínský celek má za sebou o jedno utkání méně, v devíti střetnutích se dosud z vítězství radoval dvakrát. Zejména výhra 3:2 nad SKST Cheb (ještě není započítaná v tabulce!) byla hodně překvapivá.


Pohled na soupisky obou týmů:

HB Ostrov Havlíčkův Brod
Hráčský kádr: Dmitrij Prokopcov, Tomáš Tregler, Michal Obešlo, Radek Skála, Mohamed Shouman, Josef Šimončík. Hrající trenér: Bohumil Vožický, Manažer: Miroslav Jinek.

SKST Hodonín STAVOIMPEX
Hráčský kádr: Patrik Klos, Michal Kadlček, Olexander Timofejev, Štěpán Brhel. Trenér: Jaroslav Mikeska, Manažer: Richard Brhel.


Utkání 6. extraligového kola mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod a SKST Stavoimpex Hodonín se hraje v Birell Aréně v pátek 5. února od 17:00 hodin. Můžete ho sledovat LIVE v rámci komentovaného přenosu na YouTube:


Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu