O postupu se rozhodne příští pátek ve Španělsku

Další skvělé vystoupení mají za sebou stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod. Český mistrovský celek ve fantastické atmosféře zaplněné Birell Arény zvítězil v prvním čtvrtfinálovém utkání Evropského poháru nad španělským celkem ASISA Borges Vall 3:2. A úspěšný comeback na evropskou scénu si se svými fanoušky pořádně užívali.

V dramatickém zápase HB Ostrov zásluhou bodů Tomáše Treglera a Dmitrije Prokopcova dvakrát vedl, výborně hrající Švéd Viktor Brodd však dokázal dvakrát vyrovnat. O zaslouženém vítězství havlíčkobrodského týmu v závěrečné dvouhře rozhodl Michal Obešlo.

Odveta se hraje za týden v pátek 21. ledna ve Španělsku. A šance obou týmů na postup do semifinále Evropského poháru jsou stále otevřené. HB Ostrov posune mezi čtyři nejlepší celky této evropské pohárové soutěže jakékoliv vítězství. V případě porážky 2:3 by se odvetné utkání v Borges prodlužovalo a o postupu by rozhodlo jakési zvláštní “miniutkání“ na jeden set…

Evropský pohár mužů 2021/2022

Čtvrtfinále – 1. zápas

HB Ostrov Havlíčkův Brod – ASISA Borges Vall 3:2
Tomáš TREGLER – Marc DURAN 3:0 (7,7,6), Michal OBEŠLO – Viktor BRODD 0:3 (-5,-8,-6), Dmitrij PROKOPCOV – Joan MASIP 3:0 (10,5,9), Tomáš TREGLER – Viktor BRODD 1:3 (-9,-5,4,-3), Michal OBEŠLO – Alberto LILLO 3:0 (4,6,6).

Fotogalerie

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu