Logis Auderghem TT na HB Ostrov neuhrál ani set!

Druhý zápas – druhé vítězství. Stolní tenisté HB Ostrov jsou po prvním dnu turnaje Evropského poháru stoprocentní. Český mistr ve svém druhém vystoupení v domácí Birell Aréně porazil belgický celek Logis Auderghem TT hladce 3:0.

Stejně jako v úvodním utkání turnaje se o první bod HB Ostrov postaral Tomáš Tregler, který si ve třech setech poradil s Ludovicem Biernym. Netrvalo dlouho a Michal Obešlo zvýšil vedení havlíčkobrodského celku na 2:0. Ani on svému soupeři nic nedaroval, s Davidem Comeliauem vyhrál hladce 3:0. Jednoznačné vítězství HB Ostrov zpečetil Dmitrij Prokopcov, také jeho protivník Kilomo Vitta nestihl vyhrát jedinou sadu. Utkání tak za necelou hodinkou skončilo jasnou výhrou českých šampionů v poměru 3:0.


Zítra mají stolní tenisté HB Ostrov na programu jediné utkání. O to těžší protivník je ale čeká. Jejich soupeř portugalský GDCS Juncal totiž startoval v kvalifikaci Ligy mistrů, kde nehrál vůbec špatně.

I třetí vystoupení havlíčkobrodských stolních tenistů v turnaji můžete zítra od 12:00 hodin sledovat živě na ETTU.Tv – odkaz: https://www.ettu.tv/en-int/playerpage/1030831

Fotogalerie

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu