Havlíčkův Brod je zpět v ˝pohárové Evropě˝

Svátek stolního tenisu je tady. Po pěti letech se do Havlíčkova Brodu vrací evropská pohárová soutěž stolních tenistů. Po dvou startech v Lize mistrů v letech 2014 až 2016 si HB Ostrov Havlíčkův Brod nyní zahraje druhou nejvýznamnější klubovou soutěž v Evropě – tzv. Evropský pohár (Europe Cup). A co víc, jednu ze čtyř skupin 1. kola Europe Cupu 2021/2022 bude v závěru tohoto týdne ve své Birell Aréně HB Ostrov Havlíčkův Brod hostit!

Třídenní turnaj v Havlíčkově Brodě nabídne celkem deset zajímavých zápasů. Pět zúčastněných družstev se utká systémem každý s každým. Postup do druhé kola si vybojují dva nejlepší celky.


Kromě pořádajícího HB Ostrov Havlíčkův Brod se v Birell Aréně představí týmy z Portugalska (GDCS Juncal), Španělska (Club Tenis de Mesa Monte Porreiro), Belgie (Logis Euderghem TT) a Ukrajiny (Fortuna Kyjev).

V hráčském kádru HB Ostrov pro Europe Cup hraje prim trojlístek bývalých českých reprezentantů Tomáš Tregler, Dmitrij Prokopco, Michal Obešl. Všichni tři tyto výborní stolní tenisté mají bohaté zkušenosti ze zápasů v Lize mistrů. Tým hrajícího trenéra Bohumila Vožického doplňují dva mladí čeští reprezentanti devatenáctiletý Radek Skála, sedmnáctiletý Ondřej Květon a zkušený František Kant.

Europe Cup mužů v Havlíčkově Brodě začíná úvodními zápasy v pátek 22. října. Stolní tenisté HB Ostrov vstoupí do turnaje v pravé poledne utkáním se španělským týmem Club Tenis de Mesa Monte Porreiro. Večer ve 20:00 hodin se HB Ostrov střetne s belgickým Logis Euderghem TT. V sobotu 23. října opět ve 12:00 hodin čeká na havlíčkobrodské stolní tenisty souboj s účastníkem 1. kola Ligy mistrů portugalským týmem GDCS Juncal a v závěrečném utkání třídenního turnaje HB Ostrov v neděli 24. října nastoupí proti ukrajinské Fortuně Kyjev.

Nenechte si špičkový stolní tenis v Havlíčkově Brodě ujít!

Všechny zápasy můžete sledovat online na webu ETTU - https://www.ettu.tv/en-int/page/home-ettu

Rozpis utkání skupiny B naleznete v tabulce:

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu