HB Ostrov splnil roli favorita a přezimuje v čele tabulky!

Česká Extraliga mužů ve stolním tenisu zavítala na Slovensko. Mistrovský HB Ostrov Havlíčkův Brod odehrál utkání 9. kola s TJ Ostrava KST v Levicích. A byl to opravdový svátek. Do útulné levické haly stolního tenisu se přišlo na toto extraligové utkání podívat na 150 diváků…

A hned úvod zápasu úřadujících šampiónů s ostravským soupeřem nabídl zajímavý stolní tenis. David Reitšpies se s Patrikem Klosem přetahovali o ve vedení až do rozhodující páté sady. I ta byla jako na houpačce, v koncovce byl úspěšnější Reitšpies, který pro HB Ostrov získal první bod. Na druhý se nemuselo dlouho čekat.


Následující dvouhra večera totiž měla hladký průběh. Důrazně hrající Tomáš Martinko si s mladým Slovákem Samuelem Paluškem poradil rychle ve třech setech. A podobný, vlastně ještě rychlejší průběh měla i partie Tomáše Treglera s Radimem Morávkem. Favorit prostě nezaváhal, vyhrál bez problémů 3:0.


Stolní tenisté HB Ostrov si tak do extraligové tabulky připsali osmou výhru v řadě a přezimují na prvním místě s náskokem dvou bodů před svým “tradičním“ pronásledovatel El Niněm Praha.

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu