HB Ostrov hraje v pátek s KT Praha

Extraliga mužů ve stolním tenisu pokračuje zápasy 7. kola základní části soutěže. V řádném termínu ale nebudou sehrány všechny, hned tři utkání byla odložena na náhradní termíny… HB Ostrov čeká po vítězném duelu s El Niněm další pražský extraligový tým. Úřadující čeští šampióni se v pátek 5. listopadu od 18:00 hodin střetnou ve Vršovicích s celkem KT Praha.

V loňské sezoně se HB Ostrov s KT Praha utkal hned čtyřikrát. Dvakrát to bylo v základní části soutěže a dvakrát ve finále play-off. Ve všech případech byli úspěšnější havlíčkobrodští stolní tenisté. A po tom posledním souboji s KT Praha se 14. května 2021 stolní tenisté HB Ostrov radovali ze zisku čtvrtého mistrovského titulu v historii havlíčkobrodského klubu.


V letošním ročníku české Extraligy zatím oba celky sehrály šest zápasů. Stolní tenisté KT Praha jsou zatím s deseti body uprostřed extraligové tabulky. Její čelo tvoří trojlístek družstev v pořadí HB Ostrov, SF SKK El Niňo Praha, SKST Cheb.

Základní sestavu KT Praha, kde působí české legendy Milan Orlowski a Jindřich Panský, tvoří Martin Olejník, Tomáš Pavelka a Martin Koblížek. HB Ostrov má velkou variabilitu ve složení svého týmu. Vedle zkušených exreprezentantů Tomáše Treglera, Michala Obešla, Dmitrije Prokopcova se občas v havlíčkobrodské sestavě objeví i mladíci Radek Skála či Ondřej Květon. Český juniorský reprezentant je ale v těchto dnech na turnaji WTT Youth Contender v Senci.

Na páteční utkání s KT Praha pořádá HB Ostrov pro své fanoušky zájezd – informace na telefonu: 731 182 919! Jinak tento zápas můžete sledovat v rámci přenosu Ping-pong.tv

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu