Extraligový šlágr v Chebu

Partii dvou nejlepších týmů aktuální extraligové tabulky nabídne zítřejší televizní utkání 17. kola, ve kterém změří síly SKST Cheb a HB Ostrov Havlíčkův Brod. Domácí Cheb má před havlíčkobrodským týmem čtyřbodový náskok a pokud do konce základní části neklopýtne, půjde do nadstavbového play-off z prvního místa v tabulce.

Podzimní utkání těchto soupeřů v Havlíčkově Brodě ovládli stolní tenisté Chebu, kteří v Birell Aréně nad obhájci mistrovského titulu zvítězili 3:1.


Základní sestavu SKST Cheb tvoří aktuálně nejlepší hráč Extraligy David Reitšpies (dosud prohrál jediné utkání), a dále Antonín Gavlas s obranářem Stanislavem Kučerou. Tato trojice dosud odehrála všechny zápasy letošního extraligového ročníku. Ve finálovém turnaji Českého poháru 2021 do chebské sestavy “nakoukl“ Vít Kadlec, který je v Chebu na střídavý start z TJ Ostrava KST.

HB Ostrov Havlíčkův Brod je, co se týká hráčského kádru, v poněkud jiné pozici. Trenér Bohumil Vožický do hry zapojuje více hráčů, složení týmu se průběžně mění. Vedle trojice ostřílených mušketýrů a bývalých českých reprezentantů Tomáše Treglera, Michala Obešlo, Dmitrije Prokopcova dostávají příležitost i mladí hráči jako Radek Skála či Ondřej Květon.

Šlágr 17. kola české Extraligy mužů ve stolním tenisu SKST Cheb - HB Ostrov Havlíčkův Brod se hraje zítra od 18:00 hodin v sále chebského Kulturního centra Svoboda. Tento atraktivní zápas můžete sledovat i v rámci přímého přenosu na Ping-pong.cz: https://www.ping-pong.tv/detail/936


Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu