neděle 28.2.2021
HB Ostrov El Niňo HBO ELP
16:00
pátek 12.3.2021
HB Ostrov Sokol Hr. Králové HBO HKR
18:00
pátek 19.3.2021
TTC Ostrava HB Ostrov TOV HBO
18:00

Dvojzápasový víkend v Birell Aréně

Poněkud netradiční, ale o to atraktívnější dvojzápas čeká tento týden v pátek 12. února a v sobotu 13. února stolní tenisty HB Ostrov Havlíčkův Brod proti soupeři z Chebu.

V Birell Aréně se totiž představí družstvo SKST Cheb, jehož dres vedle Antonína Gavlase v této sezoně obléká čtyřlístek havlíčkobrodských borců v čele s Davidem Štěpánkem.
Zatímco v loňské nedohrané sezoně se Chebu moc nedařilo a skončil v neúplné tabulce předposlední, letos s “havlíčkobrodskými posilami“ válí a zařadil se k nejlepším týmům soutěže. V aktuální tabulce patří chebskému celku třetí příčka se stejným bodovým ziskem jako má druhý TTC ENFIREEX Ostrava. Lídrem družstva je bývalý český reprezentant Antonín Gavlas, kterému výborně sekunduje zkušený David Štěpánek, důležité body přidávají i mladíci z havlíčkobrodské Akademie HB Ostrov.
Lídr extraligové tabulky, HB Ostrov Havlíčkův Brod, sehraje s Chebem obě utkání základní části Extraligy v rozmezí čtyřiadvaceti hodin. Po dohodě klubů se totiž v Birell Aréně uskuteční i odveta, původně naplánovaná do Chebu.

První zápas je na programu v pátek 12. února v 18:00 hodin celý online přenos můžete sledovat zde:Odveta na stejném místě začne v sobotu 13. února v 16:00 hodin a taktéž u toho bude i naše kamera:Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu