Do Havlíčkova Brodu míří Havířov a Liberec

Extraligoví stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod se poprvé v sezoně 2021/2022 představí v domácím prostředí. Na obhájce mistrovského titulu tento týden čeká “domácí dvojzápas“ s velice atraktivními soupeři.

Ve čtvrtek 23. září přijede do Birell Arény ambiciózní SKST TESLA BATTERIES Havířov, který bez ztráty bodu vede průběžnou extraligovou tabulku. Havířovský tým se před touto sezonu posílil o českou juniorskou jedničku Šimona Bělíka, který přestoupil ze sousedního TTC Ostrava 2016 a zkušeného Martina Pavlicu, jenž přišel z královéhradeckého Sokola. Havířov odehrál oba zápasy v novém ročníku Extraligy v domácím Národním tréninkové centru, kde nejprve porazil Sokol PP Hradec Králové hladce 3:0 a poté loňského vicemistra KT Praha 3:1.


Pohled na soupisky obou týmů:
HB Ostrov Havlíčkův Brod
Hráčský kádr: Dmitrij PROKOPCOV, Tomáš TREGLER, Michal OBEŠLO, Radek SKÁLA, Ondřej KVĚTON, František KANTA, Šimon JADRNÝ. Hrající trenér: Bohumil VOŽICKÝ. Manažer: Miroslav JINEK.
SKST TESLA BATTERIES Havířov
Hráčský kádr: Ondřej BAJGER, Petr DAVID, Šimon BĚLÍK, Marek ČIHÁK, Jan VALENTA, Martin PAVLICA. Trenér: Kamil KOUTNÝ. Manažer: Nikolas ENDAL.


Čtvrteční utkání HB Ostrov s Havířovem začne před kamerami televize Arena Sport 1 v 18:00 hodin a slibuje zajímavou podívanou.


O dva dny později, v sobotu 25. září, se stolní tenisté HB Ostrov utkají v odloženém utkání 1. kola s SKST Liberec. Za tento severočeský tým v této sezoně hraje Mohamed Shouman, který v loňském extraligovém ročníku figuroval na soupisce HB Ostrov Havlíčkův Brod.
Liberec v prvním kole doma pod Ještědem udolal SKST PLUS Havířov 3:2, přičemž právě egyptský reprezentant Mohamed Shouman přispěl k výhře svého celku dvěma body.
Také HB Ostrov Havlíčkův Brod vstoupil do nové sezony vítězně, když v Hradci Králové zdolal domácí Sokol hladce 3:0.
Pohled na soupisky obou týmů:
HB Ostrov Havlíčkův Brod
Hráčský kádr: Dmitrij PROKOPCOV, Tomáš TREGLER, Michal OBEŠLO, Radek SKÁLA, Ondřej KVĚTON, František KANTA, Šimon JADRNÝ. Hrající trenér: Bohumil VOŽICKÝ. Manažer: Miroslav JINEK.
SKST Liberec
Hráčský kádr: Mohamed SHOUMAN, Jakub SEIBERT, Michal BLINKA, Josef MEDEK, Jan KANĚRA, Adam ZIKMUND. Trenér a manažer v jedné osobě: Martin PROTIVA.
Sobotní dohrávka 1. kola Extraligy mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod a SKST Liberec začíná v Birell Aréně v 17:00 hodin. Nenechte si špičkový stolní tenis v Havlíčkově Brodě ujít!

Moderní tréninkový komplex

Vyzkoušejte si jedny z nejlepších podmínek pro trénování v celé střední Evropě.

+420 606 705 889

Poptávka pronájmu